Interiér rodinného domu vol. 1

Interiér rodinného domu Chorvátsky Grob

Dátum_2019
Miesto realizácie_Chorvátsky grob
Plocha interiéru_181m2
Klient: Mladý pár s dcérkou
Kategória_Interiér rodinného domu

 

V tomto interiéri sme navrhovali štýlové bývanie pre mladého pána v byte v Košiciach. Prevládajú tu materiály: biela lesklá, čierna lesklá, čierna matná, drevo a oceľová modrá.
     Podlaha má svetlý dekor dreva s netradičným ukladaním, tvorí tak kontrast so zvyšným moderným vybavením.
     V priestore sme sa rozhodli nenavrhnúť použitie sadrokartónových podhľadov, aby si priestor zachoval vyššiu svetlú výšku. Osvetlením v obývačke sú preto reflektorové svietidlá na lište.
     Sedacia súprava je v bielej koži, pohodlná a príjemná. Doplnkovým sedením je ležadlo oceľovo-modrej farby – textília, ktoré príjemne dodáva priestoru farbu. V kombinácii so stojacou lampou, kobercom zo zvieracej kože a umiestnením pri okne vytvára obľúbený kútik majiteľa.
     Stena za televízorom je betónovej omietky s jednou čiernou skrinkou pod TV, čím priestor odľahčuje. Jediným výrazným prvkom na tejto stene je veľký obraz opretý o stenu. Obývací priestor zaujímavo dopĺňa netradičný drevený konferenčný stolík.
     Biokrb je umiestnený oproti oknu, aby bolo v každom pohľade na čo pozerať. Je to veľký nábytkový prvok, ktorý tvorí z druhej strany šatníkovú stenu.

     Kuchyňa má veľmi jednoduché členenie a jasne vyčlenené dekory. Barový stôl bolo praktickejšie priraziť ku skrinkám, ušetrili sme tým miesto. Stôl je ozvláštnením celej kuchyne hoci je úplne jednoduchý. Pôsobí ako portál do kuchyne, hravo osvetlený ledkami v lište.  Zospodu otvorený barový stôl umožňuje obojstranne orientované sedenie, prípadne sedenie pre viac osôb v prípade návštevy.

Obývačku a vstupnú halu oddeľujú posúvne dvere. Vedľa dverí sa nachádza šatníková skriňa podobná tej v obývacej izbe. Oproti dverám a skrini je veľká zrkadlová plocha s rastrom podobným krbovej stene, vstupnú halu oživuje oceľovo-modré čalúnenie.  Podlaha v tejto miestnosti je liata, pretože je nenáročná na údržbu a pôsobí jednotne.

moderná jedálen návrh

 

interier kuchyne

 

nové dekory korianu 2019

 

návrh kuchyne

 

návrh šatníka

 

návrh kúpeľne

 

návrh kúpeľne

 

návrh wc

 

návrh wc