Náš štýl

Náš štýl

Ku všetkým návrhom interiérov pristupujeme individuálne, no držíme si istý rukopis, ktorý je založený na:

  • moderných princípoch,
  • hľadaní čistých línii,
  • Kombinovaní materiálov,
  • jednoduchosti a funkčnosti.

Vytvárame nadčasové priestory, ktoré sa vám po čase nezunujú. Pracujeme s rôznymi kombináciami farieb a materiálov, no manipulujeme s nimi uvážene a opatrne. Interiéry sú totiž náchylné k opozeraniu práve používaním výrazných farieb, ktoré sa nám časom prestanú páčiť.

Nadčasové interiéry rodinných domov alebo bytov je možné dosiahnuť napríklad použitím nesmrteľných materiálov ako drevo, kameň a tehla. Tie vytvoria podklad pre harmonický, neutrálny interiér, a farebné akcenty ho doplnia, oživia a látky zútulnia. S farbami sa hráme pri detailoch, doplnkoch či menšom nábytku. Pod správne skomponovaným interiérom si predstavujeme harmóniu, svetlosť, vzdušnosť, správnu voľbu materiálov a štruktúr, prepojenie s exteriérom, svetlom a slnkom.

Milujeme drevo, čistotu a jednoduchosť, odlesky, látky, jedinečné kusy kvalitných nábytkov či krásne svietidlá, ktoré sú v priestore ako “šperk”.

Inovácie a trendy v interiérovom dizajne

Aby sme našli to správne riešenie pre váš moderný interiér rodinného domu či bytu, neustále sledujeme vznikajúce trendy v oblasti materiálov a ich využitia. Študujeme rôzne možnosti prevedení, dotýkame sa vzoriek a hľadáme alternatívy dosiahnutia požadovaného dizajnu vzhľadom na dostupný rozpočet.

Snažíme sa vždy nasledovať vaše predstavy. Poznáme variabilné systémy, ktoré vám nenápadne zakryjú dvere či otvoria a zatvoria pracovnú plochu v kuchyni. Podobnými riešeniami si môžete zefektívniť a skvalitniť každodenný život.  

O našom štýle však viac ako reči porozprávajú obrázky v našich referenciách.