Vypracovanie dokumentácie

Vypracovanie dokumentácie

Aj ten najmenší detail, ktorý tvorí interiér, je dôležitý. My v NEDatelier spájame detaily do celku, dávame im zmysel a z vášho domova alebo pracovného priestoru robíme esteticky príjemné a funkčné miesto. Základom každej realizácie je zrkadlenie potrieb a požiadaviek klienta a samozrejmosťou je cit pre estetiku, ktorý do návrhu vkladáme.  Medzi našimi realizáciami nájdete interiéry rodinných domov na Slovensku aj v zahraničí.

Návrhy interiérov, ktoré dokonale odrážajú realitu

Pri tvorbe návrhu interiéru, ktorej výsledkom sú 3D vizualizácie, pracujeme s reálnymi prvkami, ktoré máme k dispozícii. To znamená, že nami navrhnuté riešenie dokonale odráža možnosti vašich priestorov a pomocou vizualizácie si tak viete vytvoriť reálne predstavy. Po schválení návrhu všetky prvky podrobne uvádzame v rozsiahlej dokumentácii.

Dokumentácia od NEDatelier

Nami vypracovaná dokumentácia obsahuje všetky informácie a údaje, ktoré sú potrebné k realizácii interiéru. Nájdete v nej:

  • zoznam všetkých vybraných prvkov s ich vlastnosťami, počtom a s údajom o výrobcovi/dodávateľovi,
  • výkresy vybraného zariadenia s priradenými popismi a rozmermi od sedačky cez prvky na mieru až po koberce,
  • konkrétne svietidlá s rozmiestnením a odporúčaním overeného dodávateľa, ktorý prepočítaním potrebných luxov podčiarkne náš návrh,
  • výkresy elektroinštalácie s každým vypínačom, zásuvkami, LED pásmi, spotrebičmi, exteriérovými žalúziami či závesmi,
  • vybranú sanitu v kúpeľni s rozkreslením obkladov na jednotlivých pohľadoch,
  • výkresy podláh, v ktorých uvádzame ich ukladanie a počítame aj potrebné dĺžky soklov,
  • vypracované riešenia sadrokartónových konštrukcií.

V rámci elektroinštalácie sledujeme nové možnosti a myslíme napríklad aj na potrebu podlahovej zásuvky pri sedačke či výsuvných zásuviek v kuchynskej linke. Vyberieme pre vás každú dlaždicu, dekor a materiál potrebný na realizáciu interiéru, a všetko rozkreslíme v podrobných rezopohľadoch s priradenými popismi a rozmermi. V týchto rezopohľadoch uvádzame tiež nábytok na mieru, ktorý plnohodnotne poslúži aj ako podklad pre realizáciu prvkov na mieru stolármi.

Každý návrh interiéru je unikát, ktorý odráža vkus klienta a funkčne využíva každý centimeter interiéru. Prekážkou pre nás nie je žiadny atypický priestor, malé alebo rozľahlé priestory. Naším cieľom je, aby ste si pri pohľade na váš domov mohli povedať, že v spolupráci s nami ste mali tú česť spoznať poctivý interiérový dizajn. Bratislava je síce mesto, kde sídlime, no našu prácu poznajú klienti po celom Slovensku aj v zahraničí.  

V galérii referencií si môžete prezrieť, ako pracujeme.