Bytový dizajn a realizácie interiérov

  • Home
  • /
  • Služby
  • /
  • Bytový dizajn a realizácie interiérov

Bytový dizajn a realizácie interiérov

Bytový dizajn je prirodzenou súčasťou architektúry a jeho hlavným poslaním je dodať vášmu domovu charakter a krásu v dokonalom súlade s praktickým a funkčným využitím obytného priestoru. Cieľom našej práce je navrhnúť taký interiér, ktorý bude jedinečný, harmonický a presne podľa vašich predstáv.

V prvom kroku vytvoríme čo najpresnejšiu 3D vizualizáciu, aby ste mali reálnu predstavu o tom, aké prvky obsahuje náš návrh riešenia vášho interiéru. Keď sa na základe vizualizácie rozhodnete, že presne takto chcete bývať a návrh schválite, pripravíme podrobnú dokumentáciu. Tá obsahuje všetky detaily a prvky potrebné na nákup, výrobu a realizáciu interiéru.

Samotná realizácia je na vás. V dokumentácii, ktorú vám odovzdáme, nájdete podrobne rozkreslené všetky elementy interiéru, takže budete mať v rukách plnohodnotný súbor smerujúci k jeho realizácii.

Spálňa- neutrálna a svetlá

Spoľahnite sa na overených výrobcov a dodávateľov

V dokumentácii uvádzame overených dodávateľov, výrobcov, stolárov a distribútorov, s ktorými spolupracujeme. Náš návrh zasielame spomínaným firmám na nacenenie, takže budete mať k dispozícii dokument s rozpisom všetkých prvkov a materiálov, a ich cien.

Vďaka detailnému spracovaniu (uvedenie presných materiálov, rozmerov, množstva, atď.) budú dané spoločnosti schopné zrealizovať všetky naše návrhy a zariadiť váš interiér. Môžete sa spoľahnúť, že vám odporučíme šikovných stolárov, dodávateľov svietidiel, sanity kúpeľne, podláh, obkladov a dlažieb, za ktorými stačí s vypracovanou dokumentáciou prísť a všetko nechať na nich.

Odovzdaním dokumentácie a návrhu sa naša spolupráca nekončí. Radi vám pomôžeme čokoľvek zohnať či zabezpečiť a podelíme sa s vami o všetky skúsenosti, ktoré sme počas mnohých rokov nadobudli.

Kuchynská linka- biela lesklá a drevený ostrov