Pridaná hodnota

Pridaná hodnota

My architekti vždy vidíme veci tak trochu inak. Dá sa povedať, že v našej mysli sa prázdny priestor okamžite zapĺňa materiálmi, povrchmi, prvkami, farbami a vizualizujeme si, akú atmosféru môže mať interiér. Pozeráme sa na každý priestor ako na unikát, ktorý má svojho majiteľa so svojimi predstavami o ideálnom bývaní a tešíme sa, keď môžme byť pri tomto spojení.

Za týmto spojením je množstvo elementov, ktoré vzájomným prepojením vytvárajú funkčný priestor. Medzi tieto elementy patria aj tie najmenšie detaily, ktoré možno nie je hneď vidieť, ale sú dôležité. Baví nás široké spektrum riešení, neustále objavovanie nových možností materiálov a ich spracovania, teší nás osobitosť každého projektu a chceme tvoriť váš nový vysnívaný domov.

Pozornosť pre váš návrh interiéru

Vďaka našim skúsenostiam vieme, že tvorba návrhu interiéru so všetkými náležitosťami si vyžaduje veľa pozornosti. Vieme, že treba myslieť na množstvo vecí, ak výsledkom tejto snahy má byť funkčný a príjemný domov.

Dnešná doba je rýchla a akékoľvek ušetrenie času nám umožňuje nájsť si príležitosť na relax. My sme tu na to, aby sme sa o všetko postarali a premenili vaše predstavy do premysleného návrhu interiéru. Chceme tráviť čas hľadaním krásnych nábytkov a vymýšľaním kompozícií prvkov. Tešíme sa, keď môžeme vyberať tie správne kombinácie materiálov a dotvárať atmosféru doplnkami.

Myslíme na život, ktorý sa bude odohrávať v danom priestore. Aby ste si mali kde položiť po príchode domov kľúče či mali dostatočnú pracovnú plochu v kuchyni vo výške prispôsobenej vašim potrebám. Vytvárame praktické riešenia úložných priestorov, umiestnenia spotrebičov, potrebného osvetlenia, zakrývame nežiadúce viditeľné prvky sofistikovanými spôsobmi, poznáme rozličné systémy a prevedenia, ktoré vám radi predstavíme. To všetko s neodmysliteľnou súčasťou našej tvorby, ktorá stelesňuje vášeň pre dizajn, účelnosť a krásu.

Oslovte nás!

Jedálenský stôl okrúhly sklenený

Bielo- sivá moderná kúpeľňa