Naša tvorba

Naša tvorba

Sme tím skúsených architektov. Venujeme sa komplexnému riešeniu bývania našich klientov, súčasťou ktorého je aj interiérový dizajn. Pôsobíme v Bratislave, no našu prácu môžete vidieť na celom Slovensku aj v zahraničí.

Snažíme sa vytvárať kvalitné návrhy interiérov, ktoré vznikajú simultánne s projektom rodinného domu. Uvedomujeme si, že jedno ovplyvňuje druhé, a preto v rámci celého ateliéru komunikujeme o možnostiach riešenia a vzájomnom prepojení všetkých prvkov.

Už pri samotnej tvorbe návrhu rodinného domu myslíme na to, aké možnosti interiéru dané riešenie architektúry ponúka. Veríme, že takýmto spôsobom vieme vytvoriť ucelený fungujúci projekt podľa predstáv klienta. Výsledky našej doterajšej práce si môžete prezrieť v referenciách.

Bytový dizajn ako výzva

Sme otvorení akýmkoľvek výzvam a požiadavkám na rôzne (aj netradičné) návrhy interiérov. Radi vám pomôžeme s rekonštrukciou či poradíme s riešením interiéru malého bytu, kde ruka architekta dokáže z priestoru vyťažiť maximum.

Je len na vás, ktoré miestnosti budú predmetom nášho riešenia. Navrhneme vám zariadenie každej miestnosti v dome alebo napríklad len interiéru obývacej izby s kuchyňou a jedálňou.

Pokojne nás kontaktujte, dohodneme si osobné stretnutie, na ktorom si spoločne priblížime vaše predstavy. Ponúkame dva stupne spracovania projektu – návrh interiéru s vizualizáciou alebo výrobnú dokumentáciu so zoznamom konkrétnych vybraných prvkov – ich cenník si môžete pozrieť na tomto odkaze. Ak si u nás vyžiadate oba stupne spracovania, prvky navrhovaného interiéru dostanú konkrétnu podobu podrobne vykreslenú v dokumentácii, ktorá je pripravená na okamžitú realizáciu.