Interiér bytu v Bratislave

Interiér rodinného domu Nitra

Dátum_2019
Miesto realizácie_Bratislava
Plocha interiéru_54 m2
Kategória_Interiér bytu

Navrhovaný byt  je určený na prenájom v Bratislave a my sme ho navrhli útulne a neutrálne tak, aby sa v ňom budúci nájomníci cítili dobre. Nábytok sme zostavili z typových a atypových prvkov, ktoré spolu vytvárajú príjemný estetický zážitok. Farby materiálov v bielych a šedých odtieňoch neomrzia a vytvárajú nadčasový interiér.

Jednoduchú líniovú kuchyňu sme navrhli v celobielom prevedení, doplnenú o mramorovú zástenu a pracovnú dosku, ktorá celý dojem osvieži. Kuchyňa je priestorovo oddelená od prislúchajúcej obývacej izby jedálenským kútom, ktorý pozostáva z minimalistického jedálenského stola a pohodlnými čalúnenými stoličkami. Priestor jedálne dopĺňa biela knižnica.

Obývaciu izbu sme zariadili tyopovými solitérmi od renomovaných značiek. Šedá sedacia súprava pochádza z nábytkového domu Nesia a dopĺňajú ju dva čierne industriálne konferenčné stolíky od značky Roomfactory. Dominujúcim prvkom je stena z pohľadového betónu a Tv skrinka v bielej a šedej kombinácii. Celok pôsobí pekne, jednoducho a nerušivo. Osvetľovacie prvky v priestore celého bytu, stropné osvetlenie v kuchyni, v obývačke a stojaca lampa sú od značky Delta light.

Útulnú spálňu sme návrhom, opticky zväčšili. V izbe dominujú hnedé farby pre vytvorenie tepla a pohodlia.  Návrh doplňujú štýlové industriálne čierne nočné stolíky z Roomfactory.

návrh kuchyne

 

návrh kuchyne a obývačky

 

návrh obývačkx

 

návrh TV steny

 

návrh chodby

 

návrh spálne

 

návrh spálne